Czy posiadam bank głosów?

Nagrywam po angielsku, na stronie głównej znajdziesz przykłady.

 

Gotowy materiał mogę poddać masteringowi i kompresji tj. działaniom mającym na celu uszlachetnienie surowego nagrania lektorskiego.

 

Posiadam licencje na setki utworów muzycznych, dźwięków i efektów, które mogę wykorzystać w produkcji dźwiękowej.

 

W przypadku nagrań lektorskich do filmów reklamowych i e-learningowych oferuję synchronizację dźwięku z linią czasową lub lektorem zagranicznym.

Co jeszcze mogę dla Ciebie zrobić?

Czy za usługi lektorskie wystawiam faktury VAT?

Do prawidłowej wyceny będę potrzebował informacji o polu eksploatacji nagrania (internet, TV, radio, media społecznościowe bez lub z odpłatnymi reklamami, strona www, auto laweta, sala sprzedażowa/galeria handlowa), długości tekstu (w przypadku narracji standaryzowana strona A4 obejmuje 1800 znaków ze spacjami) oraz okresu licencji. Możesz także wysłać tekst do wyceny, ale nie jest to konieczne.

Od czego zależy cena nagrania lektorskiego?

Ile muszę czekać na gotowe nagranie lektorskie?

Często zadawane pytania:

Tak, w pewnym sensie sam jestem jednoosobowym bankiem głosów, ale przede wszystkim współpracuję z lektorami mówiącymi w różnych językach (od angielskiego po fiński), napisz jakiego lektora szukasz, a ja go znajdę! :)

Tak, podawane przeze mnie ceny są cenami netto, należy do nich doliczyć 23% podatku VAT.

Nagrania lektorskie różnią się długością oraz formą, jednakże te najpopularniejsze, czyli nagranie głosu do reklamy, nagranie lektorskie do filmu / prezentacji / mediów społecznościowych i na stronę www realizuję tego samego lub następnego dnia.

Nagranie lektorskie reklamy BIC - making of 

© Copyright by BLParda 2022 - Aktor Głosowy - Lektor - Nagrania Lektorskie - Bank Głosów

 

Będziecie mi towarzyszyć podczas nagrania lektorskiego. Czytam trailer (zapowiedź) do najnowszego filmu "Spider-Man: Bez drogi do domu".

PS Film jest rewelacyjny!

Nagranie lektorskie zapowiedzi Spider-Man (making of)

Zabiorę Was w podróż do Londynu, Warszawy i Bukaresztu. Będziecie mi towarzyszyć podczas nagrania lektorskiego reklamy telewizyjnej, w której występuje mój głos.

 

PS Świetnie się bawiłem podczas tego zlecenia! ;)

Nagranie lektorskie reklamy BIC  (making of)

       Nagraniami lektorskimi zajmuję się od wielu lat. Współpracuje z największymi studiami filmowymi i agencjami reklamowymi w Europie. 

 

     Dzięki zdalnym sesjom realizowałem nagranie lektorskie reklamy maszynek do golenia firmy BIC, łącząc się z Londyńskim i Bukaresztańskim studiem dźwiękowym, nagranie lektorskie trailera do filmu Spider-Man: Bez drogi do domu (na dole strony) łącząc się z Mediolańskim studiem filmowym, nagranie lektorskie narracji dla firmy HILTI komunikując się z Paryską agencją reklamową itd.

    Oprócz bogatego doświadczenia posiadam wysokiej klasy sprzęt dźwiękowy, który potrafi zadowolić uszy największych producentów nagrań lektorskich w branży. Legendarny mikrofon Sennheiser MKH 416, którego używam, jest ulubionym mikrofonem Joe Cipriano (głos NBC, ABC), czy Ben Patrick Johnsona (głos CBS, FOX). Przedwzmacniacz Double Triode Limiter bazuje na klasycznej konstrukcji, która została odświeżona przez renomowaną firmę IGS Audio.

PROFESJONALNE NAGRANIA LEKTORSKIE

PARDA Błażej Łukasz

Zamów nagranie lektorskie

Komunikaty głosowe
flaga Polski
flaga angli
Twój e-mail:
Twój nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Tło strony lektorskiej Błażeja Łukasza Pardy

 

Telefon

+48 788 448 417

 

Email

studio@blparda.pl